Książka: Anrzej Depko, Dellfina Dellert – “Zbrodnia i seks” [recenzja]

Zbrodnia i seks

Kto nie jest zboczony, niech pierwszy rzuci kamieniem. Popęd seksualny to najsilniejszy bodziec człowieka. Odpowiada on zarówno za reprodukcję, jak i jest źródłem przyjemności. Silna chęć zaspokojenia wprowadza niektóre osoby do lawirowania na krawędzi dobrych obyczajów, a nawet prawa. Kim są takie osoby i czym się kierują?

Rozmowa z seksuologiem Andrzejem Depko zabiera nas w najdziwniejsze historie, które w Polsce wydarzyły się naprawdę. Seksuolog spokojnym tonem opowiada o najmroczniejszych zakamarkach branży kryminalistycznej, która spotyka się z najdziwniejszym zbrodniami na tle seksualnym.

Czym się kierują osoby, dokonując przestępstw seksualnych? Czy ich zbrodnie dokonywane są świadomie, a może dyktowane są silną potrzebą zrealizowania swych dziwnych zboczeń? Powiedzmy sobie szczerze: gwałty, morderstwa i współżycie z trupami, czy odbywanie aktu seksualnego ze zwierzętami nie jest tym, co mogłoby mieć jakąkolwiek akceptację społeczną. W pewnych miejscach książka wywołuje zniesmaczenie. To raczej jej celowe zamierzenie, by wywołać w czytelniku mocne reakcje.

Andrzej Depko ze szczegółami opisuje sceny, w których prawdziwość ciężko nam będzie uwierzyć. To powoduje, że książkę albo polubicie, albo znienawidzicie. Mocne reakcje gwarantowane.


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

1 Komentarz

  1. Pojedztam.pl

    Od czasu do czasu lubimy książki, które wywołują sporo emocji.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 109