Książka: Anrzej Depko, Dellfina Dellert – „Zbrodnia i seks” [recenzja]

Zbrodnia i seks

Kto nie jest zboczony, niech pierwszy rzuci kamieniem. Popęd seksualny to najsilniejszy bodziec człowieka. Odpowiada on zarówno za reprodukcję, jak i jest źródłem przyjemności. Silna chęć zaspokojenia wprowadza niektóre osoby do lawirowania na krawędzi dobrych obyczajów, a nawet prawa. Kim są takie osoby i czym się kierują?

Rozmowa z seksuologiem Andrzejem Depko zabiera nas w najdziwniejsze historie, które w Polsce wydarzyły się naprawdę. Seksuolog spokojnym tonem opowiada o najmroczniejszych zakamarkach branży kryminalistycznej, która spotyka się z najdziwniejszym zbrodniami na tle seksualnym.

Czym się kierują osoby, dokonując przestępstw seksualnych? Czy ich zbrodnie dokonywane są świadomie, a może dyktowane są silną potrzebą zrealizowania swych dziwnych zboczeń? Powiedzmy sobie szczerze: gwałty, morderstwa i współżycie z trupami, czy odbywanie aktu seksualnego ze zwierzętami nie jest tym, co mogłoby mieć jakąkolwiek akceptację społeczną. W pewnych miejscach książka wywołuje zniesmaczenie. To raczej jej celowe zamierzenie, by wywołać w czytelniku mocne reakcje.

Andrzej Depko ze szczegółami opisuje sceny, w których prawdziwość ciężko nam będzie uwierzyć. To powoduje, że książkę albo polubicie, albo znienawidzicie. Mocne reakcje gwarantowane.


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt.:
Książka: Anrzej Depko, Dellfina Dellert – „Zbrodnia i seks” [recenzja]?
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek :)

1 Komentarz

  1. Pojedztam.pl

    Od czasu do czasu lubimy książki, które wywołują sporo emocji.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

232 views