Wielkie Zwiedzanie Warszawy 2019, czyli od studentów dla studentów!

Wielkie Zwiedzanie Warszawy 2019

Nowoprzyjęci warszawscy studenci już po raz jedenasty będą mieli okazję spotkać się na wydarzeniu organizowanym przez Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Już 19. i 20. października uczestnicy projektu będą mieli okazję spotkać się w trakcie Wielkiego Zwiedzania Warszawy.

11 lat temu grupa studentów wpadła na pomysł, żeby pomóc swoim młodszym kolegom wdrożyć się w życie akademickie oraz życie warszawskie. A czy będzie do tego lepsza metoda niż pójść z młodymi, uczącymi się ludźmi po warszawskich miejscach kultury? Trasy z przewodnikami, muzea, gra miejska oraz wiele innych atrakcji rokrocznie znajduje się w harmonogramie Wielkiego Zwiedzania Warszawy.

Starsi koledzy z uczelni co roku dbają, żeby nowi przybysze w Warszawie poczuli się jak w domu, a w trakcie samego zwiedzania – zwyczajnie bawili się dobrze. Dobierane są najciekawsze muzea, których wachlarz jest wielce różnorodny, a więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto wydarzenie oferuje wiele konkursów czy zabaw, w trakcie których Pierwszoroczniacy są w stanie zawrzeć nowe znajomości z osobami ze swojej uczelni, kierunku, czy roku. Przyjaźnie, które rozpoczynają się na WZW nieraz trwają przez długie lata i nieraz okazują się bardzo pomocne w trakcie akademickich perypetii.

Oczywiście nie tylko w muzeach goszczą uczestnicy wydarzenia. Przewidziany jest dla nich posiłek oraz wiele możliwości, żeby wyszaleć się wieczorem w tańcu. W trakcie samych przechadzek po Warszawie nieraz młodzi ludzie będą mieli szansę wziąć udział w konkursach, w których będą mogli wygrać ciekawe i być może inspirujące dla nich nagrody!

Niejeden uczestnik poprzednich edycji potwierdzi, że Wielkie Zwiedzanie Warszawy to niesamowite przeżycie i z żalem stwierdzi, że nie może ponownie wziąć udziału – najlepiej co roku! Każdy, kto brał udział w wydarzeniu potwierdza, że jest to bardzo dobry początek studenckiej przygody, w trakcie którego obce miasto przestaje być straszne, a nieznajomi ludzie zmieniają się dobrych przyjaciół.

Wszystkich chętnych zapraszamy na antresolę budynku G Szkoły Głównej Handlowej do biura Samorządu Studentów – tam od 10 października będzie można kupić bilety na wydarzenie za jedyne 15 złotych. Cena niewysoka, a wspomnienia – pozostają na zawsze.

Dołącz do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/2143111639128776/


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 101