Światowy przebój „Jurassic World” dostępny w serwisie VOD-CHILI

Polska premiera kinowa „Jurassic World” miała miejsce zaledwie w czerwcu, lecz jeśli ktoś nie zdążył obejrzeć filmu, gdy wyświetlany był na dużym ekranie, może go teraz zakupić lub wypożyczyć w serwisie VOD-CHILI. Widzowie mogą także obejrzeć w serwisie trzy wcześniejsze części przygodowej serii science fiction. Każdy tytuł („Park Jurajski”, „Zaginiony świat: Jurassic Park” i „Park Jurajski 3″) jest dostępny od 3,90 zł. To doskonała rozrywka dla całej rodziny i okazja, aby wspólnie spędzić czas podczas jesiennych wieczorów, oglądając znakomite filmy za rozsądną cenę.

Jurassic World

22 lat po nakręceniu „Parku Jurajskiego” najnowsza odsłona „Jurajskiej” serii, czyli „Jurassic World” zabiera widzów na wyspę Isla Nublar, gdzie w parku rozrywki Jurassic World odwiedzający go mogą poczuć dreszcz emocji, widząc prawdziwe dinozaury na żywo. Jednak wśród parkowych atrakcji czai się także coś strasznego – genetycznie zmodyfikowany dinozaur z dzikimi zdolnościami. Gdy wielki potwór ucieka, na wyspie wybucha panika. Teraz ocalenie wszystkich od ataku prehistorycznych potworów zależy od Owena (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard).

Do tej pory „Jurassic World” na całym świecie zarobił 1,552 miliarda dolarów, dzięki czemu stał się jednym z trzech najbardziej dochodowych filmów na świecie.

„Park Jurajski”, „Zaginiony świat: Jurassic Park” i „Jurassic Park 3″ są teraz dostępne w ofercie serwisu VOD CHILI od 3,90 zł. Fani przygód i science fiction w żadnym razie nie powinni przegapić tych tytułów! https://pl.chili.tv/cinema/showcase/254

Wygoda i oszczędność

Korzystanie z serwisu VOD-CHILI jest bardzo wygodne i opłacalne dla wszystkich kinomaniaków. Przede wszystkim, serwis oferuje wiele hitów, które jeszcze niedawno miały swoje premiery w kinie. Ponadto serwis VOD-CHILI jest dostępny bez abonamentu, a filmy można oglądać na urządzeniach podłączonych do internetu – telewizorach Smart, PC, Mac, smartfonach, tabletach i Xbox 360. Filmy można również pobrać i zapisać, co umożliwi oglądanie ich bez dostępu do sieci (offline). Większość filmów dostępnych w jakości HD i HD+.

Usługa serwisu VOD-CHILI jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą oglądać filmy, które kochają, które przegapili w kinie, a także te, których nie mogą zapomnieć i do których lubią wracać.

Ceny wypożyczenia „Jurassic World” zaczynają się już od 6,90 zł, a zakupu od 59,90 zł. https://pl.chili.tv/cinema/movie/FW03619

Pełna oferta dostępna jest tutaj: https://pl.chili.tv/

Chili TV logo


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt.:
Światowy przebój „Jurassic World” dostępny w serwisie VOD-CHILI?
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

252 views