Rock for children – Koncert charytatywny

ROCK FOR CHILDRENZ nieukrywaną przyjemnością informujemy że jesteśmy wśród patronów medialnych serii koncertów ROCK FOR CHILDREN.

Jest to przedsięwzięcie charytatywne mające na celu zorganizowanie funduszy dla opłacenia letnich obozów dla ubogich dzieci z Ukrainy, w szczególności dzieci z rodzin które ucierpiały w wyniku zdarzeń które mogliśmy oglądać w TV. Idea która przyświecała organizatorom była prosta. Jeszcze dwie dekady temu polskie dzieci wyjeżdżały na wakacje, rehabilitację czy leczenie dzięki osobom dobrego serca z innych krajów. Historia się powtarza za naszą wschodnią granicą. Całkiem niedawno jeszcze wspólnie żyliśmy piłką, a dziś nikt nie jest tam pewien przyszłości. Cel jest jasny. Zebrać kwotę która umożliwi sfinansowaniu wyjazdu do Polski dzieci z najbiedniejszych rodzin, jak i z tych które ucierpiały w wyniku zdarzeń z ostatnich miesięcy. Wypoczynek organizuje Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy, we współpracy z licznymi instytucjami państwowymi, największymi mediami w Polsce, Ambasadą Ukrainy w Polsce i prywatnymi przedsiębiorcami.

sym10

ROCK FOR CHILDREN jest trasą koncertową która ma mieć miejsce w wielu miastach Polski.
Pierwsza część trasy 1-4 maja wystąpią “Symfomania” i “AC/DC UK” z gwiazd zagranicznych. Z polskich zespołów wystąpią między innymi “Vincent”, “Mateo Colon”, “Ścigani” oraz zespoły wyłonione spośród zespołów konkursowych.

Poniżej zamieszczamy pełny harmonogram koncertów

01.05 – Radom klub “G2”
02.05 – Lublin klub “Graffiti”
03.05 – Warszawa klub “Progresja”
08.05 – Bielsko Biała klub “Rude Boy”
09.05 – Zabrze CK “Wiatrak”
15.05 – Poznań klub “U Bazyla”
17.05 – Legnica klub “Spiżarnia”
18.05 – Zielona Góra klub “4 róże dla Lucienne”

Bilety w cenie 29zł oraz 39 w dniu koncertu


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

904