Muzyka: Holly Blue – First Flight [recenzja]

Holly Blue - First Flight okładkaJak każda płyta z sosnowieckiego wydawnictwa Falami czymś zaskakuje. O wyjątkowości płyt wydanych w tym wydawnictwie można napisać osobny specjalny artykuł. Holly Blue natomiast wyróżnia się tym, że okładką płyty jest przezroczyste okienko stanowiące ramkę, a w środku klaser z motylami oraz lupa do oglądania motyli w pełnej krasie.

Po przesłuchaniu tej popowo-jazzowo-soulowej płyty faktycznie można odnieść wrażenie latających w brzuchu motyli. Muzyka delikatnie łaskocząca, niekiedy nawet działająca jak balsam do uszu. Szczególnie zalecana chłodną jesienią, aby wspomnieniami przywrócić najwspanialsze chwile przeżywane wiosenną porą.

Holly Blue to dwuosobowy zespół, w którego skład wchodzi nastoletnia wokalistka i pianistka Sonia oraz muzyk i producent Emil Blant. Ich muzyka została doceniona na kilku kompilacjach, w tym na znanej wielu słuchaczom „Sealesia 2„. Miejmy nadzieję, że wokalna kariera pięknie śpiewającej Sonii potrwa dłużej, niż żywot motyla, ponieważ zdecydowanie na to zasługuje.

Posłuchaj kilku utworów z płyty:

Holly Blue – Lemon
httpv://www.youtube.com/watch?v=4-L0zB9m0vw

Holly Blue – 74′-75′
httpv://www.youtube.com/watch?v=cOs92weVflk

Holly Blue – Lookin’ Back
httpv://www.youtube.com/watch?v=JE9ccG6Vwas


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt.:
Muzyka: Holly Blue – First Flight [recenzja]?
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

329 views