Planetarium Chapter 2: Never Surrender! with Shlonex & Nivaya

Klub Młotkownia TychyTranceChasers powraca po letnim odpoczynku i zaprasza na kolejną edycję imprezy Never Surrender! Ekipa nie poddaje się w staraniach o najlepszą jakość sceny muzyki trance w południowej Polsce i chce uczynić tyski klub Młotkownia jednym z najlepiej rozpoznawalnych miejsc imprezowych w regionie.

Klub Młotkownia umiejscowiony w Tychach jest miejscem, które gości wiele gatunków muzyki elektronicznej, dbającym u kulturę imprezowania. W tym miejscu nie ma miejsca na agresywne zachowania i brak szacunku wobec innych, dlatego poza odpowiednią ochroną, w planach jest instalacja monitoringu, który jeszcze bardziej zapewni bezpieczeństwo podczas zabawy.

Imprezy w klubie Młotkownia chcą promować młodych, ambitnych i mniej lub bardziej znanych artystów oraz być tzw. “łączeniem światów” – tego co stare z tym co zupełnie nowe, połaczeniem różnych, nawet całkowicie od siebie odmiennych gatunków muzyki trance.

Organizatorzy pragną zagwarantować różne gamy doznań wizualnych, zapachowych, a od drugiej edycji nawet… smakowych. W jesiennej edycji znajdzie się tam nie tylko karma dla uszu i umysłu, ale także dla ciała, by żadnemu z imprezowiczów nie brakowało energii do tańca przez całą noc. Dodatkowo ujrzycie przepiękne dekoracje UV, które dotąd były spotykane na imprezach GOA Trance.

Impreza będzie trwać godzinę dłużej niż poprzednio, lub nawet dłużej, ponieważ aftery w klubie Młotkownia potrafią trwać znacznie dłużej.

Na imprezie zagrają:
– Nivaya [Poznań]
– Shlonex [Planeta.fm / Warszawa]
– Cathy Jane [DJ’S Magazine Night]
– Lemudo [WNC / Katowice]
– Enhanced Perception [Wałbrzych / Wrocław]
– Notime [Combat Corps / Mikołów]
– Emill [Trance Chasers / Katowice]
– Mabb [Młotkownia / Tychy]

link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/408955115888783/

Klub Młotkownia, Tychy ul. Browarowa 7
7 września 2013
Start imprezy godz. 21:00
Bilety w cenie 10 zł

Zobacz też:


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

667
s