Parę słów o książce “Dream”

Książka Dream - Marcin LegawiecMarcin Legawiec, pisarz z Połańca małej miejscowości leżącej w województwie świętokrzyskim. Od dziecka kocha czytać i pisać. Pierwszą opowieść napisał w wieku siedmiu lat. Na tym nie poprzestał i w wieku dziewiętnastu lat zaczął traktować pisanie poważnie.

20 czerwca ukazała się jego najnowsza powieść o nazwie „Dream”, którą można nabyć w wielu sklepach internetowych między innymi:
http://www.ebooki123.pl/dream_p344
http://www.taniaksiazka.pl/dream-p-474937.html
http://woblink.com/e-book,14151

Historia trzyma w napięciu od samego początku do końca. Narkotyki, morderstwo, brutalny świat widziany oczami dwóch nastolatków odurzonymi tajemniczym środkiem o nazwie „Dream”. Wyobraź sobie, że budzisz się po imprezie spędzonej w klubie. Wspominasz ją miło, lecz nagle z tego błogostanu wyrywa cię informacja, że dziewczyna, z którą spędzałeś czas, została tej samej nocy zamordowana. Wyobraź też sobie, że wszystko wskazuje na to, że sprawcą zbrodni jesteś ty…

W takiej sytuacji są postawieni Kuba i Tomek, bohaterowie książki „Dream” Marcina Legawca. Ich sytuacja wydaje się beznadziejna. Na domiar złego istnieje film pokazujący, że bez wątpienia to jeden z nich zabił dziewczynę, z którą spędzał wieczór. Co można zrobić w tej sytuacji? Zgłosić się na policję i dobrowolnie poddać zasłużonej karze? Uciec? W powyższych okolicznościach, pewnie tak.

Okazuje się jednak, że historia zapisana w głowach Kuby i Tomka jest efektem zbiorowej halucynacji wywołanej tajemniczym narkotykiem. Jak jednak w tej sytuacji dotrzeć do prawdy?

Zobacz też:


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

1 Komentarz

 1. Wierna fanka

  Książka warta przeczytania , interesująca, wciąga jak odkurzacz , trudno się oderwać ..
  Najlepsze jest to , że do ostatniej kartki nie wiadomo jak się skończy 🙂
  Gorąco polecam !!!

  ps, czekam na inne Twoje książki Panie Marcinie .

  Odpowiedz

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

795
s