Najlepsze Komedie i horrory które powinieneś zobaczyć w 2017 roku

Popcorn

Każdy z nas co roku sprawdzając nowe zwiastuny filmowe, wybiera kilka pozornie najciekawszych i wyczekuje na premierę kinową. Nikogo nie zdziwi pewnie fakt, że najczęściej są to filmy grozy, mające na celu przestraszenie widzów, lub poprawiające humor komedie.

Najlepsze horrory – nasze propozycje

W roku 2017 fani horrorów mieli już okazję poznania kilku niesamowicie ciekawych produkcji, które były kontynuacją wielkich hitów, jak między innymi Rings, który swoją legendą przyciągnął do kin masę ludzi, film okazał się bez dwóch zdań niesamowicie ciekawy, jednak przerażających scen nie było zbyt wiele, na szczęście mogliśmy liczyć na stale narastające napięcie, dzięki czemu Rings był ciekawą propozycją kinową. Tytułu Resident Evil nie trzeba przedstawiać ani miłośnikom filmów, ani graczom komputerowym, ponieważ w obydwu kategoriach istnieje masa ludzi, które uważają, że reżyser Paul W.S. Anderson stworzył najlepsze horrory oddające klimat gry komputerowej, więc Resident Evil: Ostatni rozdział, to tytuł obowiązkowy. Jeśli mówimy o kolejnych częściach światowych hitów i pozycjach obowiązkowych, nie możemy zapomnieć o Amityville: The Awakening, czyli opuszczonym domu, nawiedzonym domu, który straszy nas już od 2005 roku!

To nie koniec. Więcej propozycji zobaczysz na podstronie najlepsze horrory na blogu „Jakie filmy polecacie”.

Najlepsze komedie

Przejdźmy do nieco weselszych klimatów, czyli do tematyki komediowej. Kto z nas nie kocha komedii z aktorami ze starej Hollywoodzkiej gwardii jak między innymi Morgan Freeman? Więc komedia pod tytułem W starym dobrym stylu, będzie dla nas pozycją obowiązkową. Opowiada ona o trzech emerytach, którzy chcą zerwać ze swoim spokojnym wizerunkiem, resztą możemy sobie sami wyobrazić. Skoro skupiamy się na temat komedii, na liście nie może zabraknąć kreskówek, na których ostatnimi czasy również doskonale bawią się osoby dorosłe. Doskonałym przykładem takiej kreskówki, może być między innymi film animowany Dzieciak rządzi, który pokazuje nam dzieciństwo z nieco innej strony. Oczywiście nie możemy nie wspomnieć o tym, że najlepsze komedie ostatnich lat opowiadają nam o żółtych stworzeniach, które bardzo mocno rozrabiają, a zobaczyć będziemy mogli je ponownie 30 czerwca w filmie animowanym Gru, Dru i Minionki.


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt.:
Najlepsze Komedie i horrory które powinieneś zobaczyć w 2017 roku?
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

562 views