Książka: Jarek Słota – „Debiuty” [recenzja]

Jarek Słota - Debiuty

Podobno najtrudniejszy jest ten pierwszy krok. W showbiznesie ten jeden krok może zmienić całkowicie życie. Każdy z nas miał kiedyś idola muzycznego. Każdy z nas również marzył o tym, aby go osobiście poznać, lub być tak znanym i lubianym jak on. Tylko że samymi marzeniami nie osiągnie się sukcesu. Wielu osobom dokucza brak wiary w to, że mogą swój talent przekuć w życiowy sukces. Nawet twój idol kiedyś, jak jeszcze był zwykłym szarym człowiekiem, nie wiedział, że kiedyś będzie wielbiony przez tysiące fanów, więc i ty masz takie same szanse jak oni, by spróbować swego talentu.

Jaka jest recepta na sukces? Za każdym razem jest inna. Książka pt. „Debiuty” napisana przez Jarka Słotę opowiada o początkach kariery wielu największych gwiazd XX wieku. Autor zabiera nas w podróż w przeszłość, kiedy to wszystko się zaczęło. Mamy przyjemność poznać krótkie historie debiutów takich gwiazd jak m.in. Madonna, Britney Spears, Spice Girls, Cher. Nie brakuje również polskich wokalistek jak Justyna Steczkowska, Doda, Anita Lipnicka czy zespół De Su.

Zanim zaczęli karierę, byli zwykłymi ludźmi. Niektórzy pełnili zwykłe, nudne zawody. Co zrobili, że życie dalej się potoczyło ku karierze i sławie? O tym dowiedzieć się można w książce „Debiuty”. Jeśli chcesz się przenieść parę dekad wstecz i oddać się przyjemności ówczesnej muzyki, a tym bardziej poznać początki kariery wielkich wokalistów, ta książka ci w tym pomoże.


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt.:
Książka: Jarek Słota – „Debiuty” [recenzja]?
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *