Książka: Charlize Mystery – Nie mam się w co ubrać [recenzja]

Charlize Mystery – Nie mam się w co ubrać

Nie masz się w co ubrać? Napisz o tym książkę!

Tak jak mamy boom na blogi modowe, tak przyszedł czas na książki o modzie. Blogerek mamy dużo, jest w czym wybierać i każda z nas znajdzie taką, której stylizacje przypadną do gustu. Osobiście blogu Charlize Mystery nie śledzę, ale i bez tego wiem, że to jedna z najpopularniejszych kobiet w Polsce, które dzielą się swoimi stylizacjami.

Po przeczytaniu, wiem, że sama bym jej sobie nie kupiła, najpewniej przekartkowała w sklepie i odłożyła z powrotem na półkę. Nie ma w niej nic, czego nie można by się dowiedzieć z kolorowych pism czy przeczytać w Internecie. Z drugiej strony można w niej znaleźć kilka ciekawych historii skąd, kiedy i dlaczego ubrania które nosimy znalazły się w naszej szafie. Warto też pochwalić fakt, że znajdziemy w niej dokładną typologię garderoby. Ja sama dowiedziałam się np. że istnieje więcej niż dwa rodzaje kołnierzyka, o dekoltach nie wspomnę. Można zabłysnąć na zakupach z koleżankami. Plus za dużą ilość kolorowych stylizacji, choć jak przystało na książkę o modzie takowe musiały się w niej znaleźć.

Jeśli ktoś nie ma bladego pojęcia na temat mody, ubrań i stylizacji powinien tę książkę przeczytać. Natomiast jeśli ktoś jest już świadomy tego co nosi i wie co z czym wygląda dobrze, a co nie, książka “Nie mam się w co ubrać” nie wniesie w jego życie nic nowego.


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 210