Wyszukiwanie imprez wreszcie zaczęło być przyjemnym zajęciem

Kiwi Portal

Przychodzi weekend i nagle zdajesz sobie sprawę, że chcesz gdzieś wyjść na miasto, ale nie wiesz co się wokół ciekawego dzieje. Sprawdzasz więc strony i fanpejdże klubów w Twojej okolicy, a od tego przeglądania zaczynasz się gubić. Każdy z nas zna ten problem. Wszędzie chaos. Jak to teraz do kupy zebrać, aby móc się konkretnie na coś zdecydować bez gubienia się w gąszczu stron? Z tego właśnie powodu powstają wszelkiego rodzaju zintegrowane wyszukiwarki imprez, dzięki którym w jednym miejscu odnajdziesz dokładnie to, czego akurat na daną chwilę potrzebujesz.

No dobra, ale którą stronę z wyszukiwarką wydarzeń wybrać?

Przetestowałem wiele stron. Każda miała swoją wadę. Najczęstszym problemem była niska liczba imprez w bazie (serio w weekend nic się nie dzieje w Chorzowie?), albo stale powtarzające się cykliczne imprezy, które zaszumiały przekaz takiej wyszukiwarki. Po wielu trudach poszukiwań, już prawie zniechęcony i zmęczony wszechstronnym wyszukiwaniem imprez po całym internecie, natrafiłem na dość dobrą wyszukiwarkę wydarzeń kulturalnych. KiwiPortal.pl – bo o nim mowa – nie posiada wad, które zniechęcały mnie do korzystania z innych serwisów. 300 kategorii tematycznych wydarzeń, 10.000 wydarzeń w bazie miesięcznie to całkiem pokaźna suma, więc jest w czym wybierać. Co ważne, w Kiwi Portal nie znajdziesz spamu ani mało wartościowych imprez. Filtrator też działa tu bardzo sprawnie.

W przypadku, gdy chcesz użyć filtratora, w poszukiwaniu imprezy muzycznej dokładnie w Twoim mieście w dniu jutrzejszym, możesz zaznaczyć, jaki konkretnie gatunek muzyki Cię interesuje. To dobre rozwiązanie, kiedy na przykład jesteś fanem muzyki alternatywnej, ale nie lubisz np. hip hopu.

Na szczęście pomyślano także o tym, aby nie zaśmiecać bazy stałymi wydarzeniami, typu marne potańcówki za 5 zeta, czy repertuary kin z sieciówek. Dlatego łatwiej tu można odnaleźć unikalne wydarzenia. Imprez typu “pokazy garnków za 3 tysiące z towarzyszącym kabaretem” też tu nie znajdziesz. Póki co, uważam Kiwi Portal za najlepszą wyszukiwarkę wydarzeń i z czystym sumieniem mogę ją gorąco polecić.

Do zobaczenia na imprezach!


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt.:
Wyszukiwanie imprez wreszcie zaczęło być przyjemnym zajęciem?
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 757