John Fryer, producent współpracujący z Depeche Mode i Nine Inch Nails pracuje nad albumem Red Storm

Red Storm

Jakiś czas temu Agnieszka Leśna, znana dotąd z zespołu Desdemona, informowała o powołaniu do życia swojego autorskiego projektu o nazwie Red Storm. W dniu dzisiejszym, Red Storm podaje do wiadomości kolejną elektryzująca informację.

Jednym z producentów powstającego właśnie albumu Red Storm, jest legendarny producent oraz współzałożyciel This Mortal Coil, John Fryer. Ten doskonały producent, ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak Depeche Mode, Nine Inch Nails, czy HIM. Wiele z wyprodukowanych przez niego albumów pokryło się złotem czy kilkukrotną platyną.

Drugim z producentów albumu Red Storm, jest chilijski producent i muzyk Ivan Munoz, legitymujący się współpracą m.in. z Hani Elis (Atari Teenage Riot), legendą sceny industrialnej – Die Krupps czy Tyske Ludder. Sporą niespodzianką jest udział w pracach nad albumem DJ’a Bactee (duet Bactee&Tito), znanego z doskonałych występów w legendarnym berlińskim klubie Tresor i świetnie przyjmowanych albumów na scenie minimal techno. Agnieszka zaprosiła również do współpracy włoskiego gitarzystę Dario Chiereghin’a z kultowej black metalowej grupy Mortuary Drape.

Debiutancki album grupy Red Storm powstaje w studiach we Francji, Włoszech i Norwegi. W Polsce, nagrywane są natomiast wokale, za których realizacje i nagranie odpowiada Maciej Niedzielski (Sui Generis Umbra, Artrosis). Red Storm zapowiada premiera pierwszego singla, promującego debiutancki album, jeszcze w tym roku!


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt.:
John Fryer, producent współpracujący z Depeche Mode i Nine Inch Nails pracuje nad albumem Red Storm?
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek :)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 029