„Ja, hipis-narkoman. Od fascynacji do degrengolady” – wesprzyj powstanie książki biograficznej Andrzeja Kaczkowskiego

Andrzej Kaczkowski WoodstockAndrzej Kaczkowski to człowiek o wyjątkowym życiorysie. Jest on idealnym przykładem w jaki sposób narkotyki niszczą ludzkie życie. Hipisowski styl życia, liczne imprezy, na których również zagościła heroina – to powodowało, że z jednej strony Andrzej czuł pełnię przyjemności z życia, z drugiej zaś strony poczuł bolesne skutki tych przyjemności.

Andrzej po licznych problemach zdrowotnych miał od pozostałych więcej szczęścia i wyciągnął się z tego okropnego nałogu. Niestety jego organizm był już na tyle słaby, że mógł poruszać się wyłącznie na wózku inwalidzkim. To jednak nie przeszkodziło mu w uczestniczeniu na wielkich festiwalach i razem z pozostałymi fanami muzyki rockowej bawić się jak za młodych czasów.

Andrzej Kaczkowski - książka

Można powiedzieć, że uwalniając się z nałogu Andrzej Kaczkowski wygrał drugie życie. Postanowił je wykorzystać przestrzegając młode pokolenie przed zgubnymi skutkami narkotyków. Postanowił napisać biograficzną książkę pod tytułem „Ja, hipis-narkoman. Od fascynacji do degrengolady”, która już w chwili jej powstawania zaczęła cieszyć się wyjątkowym zainteresowaniem. Niestety koszty wydania tej książki przewyższają możliwości finansowe autora. Dzięki serwisowi Wspieram To, istnieje możliwość wsparcia Andrzeja Kaczkowskiego symboliczną sumą, która pozwoli książce ujrzeć światło dzienne. Książka ta z pewnością uratuje niejednemu życie i wpisze się do kategorii kultowych biografii polskich postaci.

Portal Twoja Kultura jest mecenasem wydania tej książki

Foto: Artur Rawicz


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt.:
„Ja, hipis-narkoman. Od fascynacji do degrengolady” – wesprzyj powstanie książki biograficznej Andrzeja Kaczkowskiego?
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

443 views