Gwiezdne Wojny w HD+ na chili.tv. Kosmos!

Gwiezdne Wojny - filmy online

90% filmów, które oglądam pochodzą z serwisów streamingowych. Wybór jest na tyle duży, że rzadko się zdarzało, abym nie znalazł filmu, który mnie interesuje. Największym jednak minusem większości serwisów ze streamingiem video jest niska jakość obrazu. A jeszcze gorzej bywało z buforowaniem się filmu w trakcie odtwarzania (mimo dobrej taryfy u operatora internetu). Jest tyle filmów wartych obejrzenia w możliwie jak najlepszej rozdzielczości, tylko nie zawsze jest techniczna możliwość i trzeba było iść na kompromis z jakością. Jednym z takich tytułów filmów, które powinno się oglądać w najwyższej jakości jest seria Gwiezdnych Wojen.

Gwiezdne Wojny online w jakości HD+. Bez kompromisów.

Odezwała się do mnie pani Marzena, odpowiedzialna za PR serwisu CHILI.TV z informacją, że serwis ten, jako pierwszy w historii umożliwia obejrzenie całej serii Gwiezdnych Wojen w jakości HD+. Obejrzałem całość i powiem, że nie wyobrażam sobie już oglądania dobrych filmów w jakości obrazu innej niż co najmniej HD+. Cały repertuar serwisu wygląda atrakcyjnie, posiada mnóstwo hiciorów, których cena obejrzenia jest zależna w jakiej konfiguracji chcesz obejrzeć film. Co mnie mile zaskoczyło, filmy na chili.tv nie zacięły się ani na milisekundę, nawet w tej najwyższej jakości obrazu. Można spokojnie zapomnieć o przerwie na zbuforowanie, i skupić się na przyjemności z oglądania filmów.

Teraz przyszedł czas na zakupienie 55 calowego ekranu i już mi nic więcej do szczęścia nie potrzeba podczas oglądania filmów. No… chyba że przydałby się jakiś dobry browarek i ulubiona partnerka. Ale to zawsze mam pod ręką 😉


Mały kotekSpodobał Ci się wpis pt.:
Gwiezdne Wojny w HD+ na chili.tv. Kosmos!?
Za każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek :)

1 Komentarz

  1. Polonka54

    Dzień dobry!
    Myślę, że obejrzałam wszystkie filmy z tej serii, ale może coś mi umknęło. Odwiedziłam stronę CHILI.TV i powiem, że mają dużo do zaoferowania. Chyba będę korzystać.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

185 views