Fotorelacja: Let It Roll – Szyb Wilson, Katowice (14.01.2012)

Let It Roll Szyb Wilson Katowice

14 stycznia 2012 w katowickim Szybie Wilson stała się rzecz wielka. Hospital Records postanowiło uczcić swoje 15-lecie właśnie tutaj. Jak im to wyszło? O tym dowiecie się z historii, którą Wam opowiem.

Dawno nie czułem się na imprezie tak szczęśliwy (i to tak zupełnie naturalnie, nie pijąc ani jednego piwa). Imprezie naprawdę nic nie brakowało. Frekwencja dopisała tak jak powinna, doborowy skład artystów którzy bawili się tak samo jak publika, pomysłowo wykonana scena na kształt szkieletu konstrukcji statku kosmicznego otoczonego wszelakimi światłami (pomysł ze ścianą LEDową na całą szerokość budynku był strzałem w dziesiątkę). No i nagłośnienie, które sprawiało, że co chwilę coś sypało się z góry do tego stopnia, że żartobliwie pomyślałem że zaraz dach urwie.

A muzycznie? Co prawda lubię drum’n’bass i często go słucham w domu, czasem wpadnę na jakąś drumową imprezę, ale po tym co zabrzmiało na Wilsonie, chyba jeszcze bardziej pokocham ten gatunek. Tam po prostu nie było złych kawałków. Każda nuta powodowała wzrost endorfiny w organiźmie, i co chwilę trzeba było dać temu upust w postaci szaleńczego tańca. To samo czuli chyba wszyscy, widząc po wysoko skaczących ludziach bawiących się tak, jak by zaraz miał nadejść koniec świata. Ale końca świata nie widać (chyba że Stany Zjednoczone w ramach “misji pokojowej” coś zepsują), więc czekamy na 16 urodziny Hospital Records zapraszając ponownie do Katowic.

Zobacz także filmy z imprezy:
https://twojakultura.pl/videorelacja-let-it-roll-szyb-wilson-katowice-14-01-2012.html

[imagebrowser id=20]


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

2 Komentarzy

  1. Pingback: Videorelacja: Let It Roll – Szyb Wilson, Katowice (14.01.2011) | Twoja Kultura

  2. Pingback: Videorelacja: Let It Roll – Szyb Wilson, Katowice (14.01.2012) | Twoja Kultura

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 155