Flash90 The Festival w Katowickim Spodku [zapowiedź]

Flash 90 Festival - Spodek Katowice

Nadszedł czas aby ponownie ożywić wspomnienia z lat 90-tych! 10 listopada w katowickim Spodku odbędzie się pierwsza edycja najgłośniejszego, halowego festiwalu z muzyką lat 90-tych Flash90! Zapowiada się wieczór z najbardziej znanymi artystami ubiegłej dekady we wspaniałej scenerii katowickiego Spodka. Pamiętaj! Dzień następny po festiwalu Flash90 jest Świętem więc jest dniem ustawowo wolnym od pracy!

Na imponującej scenie Spodka wystąpią:

2 Unlimited. Obejrzyj teledysk „NO LIMIT”:

SNAP! Obejrzyj teledysk „POWER”

Culture Beat. Obejrzyj teledysk „Mr. Vain”

Captain Jack. Obejrzyj teledysk „Captain Jack”

Dr.Alban. Obejrzyj teledysk „It’s my life”

ZERO. Obejrzyj teledysk „Bania u Cygana”

Dj Gouliano. Obejrzyj video:

Dj Marco. Obejrzyj video:

Dj ALIEN X

Zgodnie z największym przebojem 2 Unlimited „ No Limit”, tego wieczoru nie będą obowiązywały żadne ograniczenia. Wyłącznie dobra zabawa. Formacja Snap i „ Rythm is a dancer” czy Culture Beat i „Mr.Vain” to hity, które poderwą do tańca. Dr.Alban zadba o naszą kondycję serwując każdemu odpowiednią dawkę ruchu. Ćwiczenia z Captain Jack i „Bania u Cygana” z zespołem Zero a wszystko sprawnie połączone w festiwalową całość dzięki DJ Gouliano, DJ Marco oraz DJ Alien X. To będzie wyjątkowy wieczór!

Twoje ulubione i największe gwiazdy zobaczysz i usłyszysz na żywo w Hali Spodek w Katowicach. Impreza zaczyna się o godzinie o 20:00.
Bilety w cenie 89,00 zł do nabycia w całej Polsce w sieciach: Ticketpro, Ebilet.pl oraz Eventim.pl lub przez stronę: http://www.flash90.pl/pl/7/a/kup-bilet


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 509