Polecamy

Wielkie Zwiedzanie Warszawy 2016

Wielkie Zwiedzanie Warszawy 2016

Już po raz ósmy Samorząd Studentów SGH stara się pomóc nowo przyjętym studentom spoza stolicy, i poprzez wspólne zwiedzanie oraz inne atrakcje oswoić ich z Warszawą. Wszystko dzięki projektowi Wielkie Zwiedzanie Warszawy, który pozwala na integrację 200 pierwszaków.

Wielkie Zwiedzanie Warszawy to projekt, który ma na celu zapoznanie studentów SGH z historią miasta i miejscami, które koniecznie trzeba poznać już w październiku, mieszkając w Warszawie.

W weekend 15-16 października uczestnicy zostaną oprowadzeni przez profesjonalnych przewodników po wyznaczonych trasach tematycznych, aby pokazać im nieznane zakamarki stolicy i miejsca związane z wydarzeniami historycznymi.

Jest to unikatowe wydarzenie w skali kraju, cieszące się z roku na rok coraz większą popularnością wśród społeczności studentów SGH.

Uczestnicy odwiedzą też najbardziej znane muzea m. in. Centrum Nauki Kopernik czy Niewidzialną Wystawę, a także wezmą udział w specjalnie zorganizowanej dla nich grze miejskiej i imprezach tematycznych. Pokazujemy Warszawę od strony rozrywkowej, gwarantujemy dobrą zabawę oraz integrację w najbardziej popularnych miejscach.

W celu zapoznania się z dokładnym programem imprezy oraz innymi szczegółami zapraszamy wszystkich na oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/wielkiezwiedzaniewarszawy


Mały kotekZa każdym razem kiedy zapominasz dać lajka pod wpisem, gdzieś na świecie ginie mały kotek:
Śledź mnie na Feedly

1 Komentarz

  1. Kamienne dywany

    Mury zabytków Warszawy zachwycają. Mógłbym nim się przyglądać godzinami. Powojenna architektura w tym mieście jest na tyle wyjątkowa, że niejeden turysta zatrzymał się tu na dłużej. Zastanawia mnie tylko, czy w przypadku kolejnej wojny udało by się Warszawę tak szybko odbudować jak kilka dziesięcioleci temu. Mimo iż mamy lepszą technologię jak kiedyś, to jednak społeczeństwo nie jest już tak zżyte ze sobą, aby wspólnymi siłami zbudować coś tak wielkiego i pięknego jak nasza stolica.

    Odpowiedz

Wypowiedz się

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 168
s